Zega Makine

Hakkımızda

Zega Makine
Hakkımızda

ÇÖZÜM ORTAĞINIZ…

Zega, müşterinin sadece ne satınalacağıyla ilgilenmez! Müşterinin işine yarayacak en doğru ekipman seçiminin ne olduğuna önemser.

Kimi zaman sadece ürettiğiniz parçayı verdiğinizde bütün prosesi reçete halinde sunarken kimi zaman ise yaptığı prosesi inceleyerek tavsiyeler verir ve danışmanlık yapar.

Vibrasyonlu yüzey işleme ile ilgili ihtiyacınız olan konu ne olursa olsun ZEGA ile çözüm garantilidir.

ÜRETİCİNİZ…

ZEGA, sektöründeki teknolojik gelişmeleri takip etmekle birlikte müşteri ihtiyaçlarını öngörerek yeni sistem makinalar üretmekte öncü olur.

Üretim hatlarımızın kapasitesini her geçen gün arttırarak belli miktarlarda makina ve sarf malzeme stok tutarız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını mümkün olan en kısa sürede gidermek odaklandığımız ana noktalardan biridir.

SEKTÖRDE DENEYİMLİ İŞBİRLİKÇİNİZ…

Otomotiv, savunma sanayi, havacılık sanayi, medikal, metal para endüstrisi, mobilya bağlantı elemanları, ayakkabı ve çanta aksesuarları, endüstriyel ürünler, doğal taş ve mermer, ahşap oyuncaklar, mutfak ekipmanları, kuyumculuk, plastik endüstrisi, vb çalıştığımız sektörlerden bazılarıdır.

Geniş yelpazede sektöre hitap eden ürünler üretmekte ve sektörlere özel çözümler sunmaktayız.

MÜHENDİSİNİZ…

ZEGA’nın hemen hemen her biriminde görev alan makina ve endüstri uzman mühendis kadrosu güçlü yönlerinden biridir.

Mühendislerimiz gerektiğinde müşterilerimize teknik detay sunarak çözüm sürecinde aktif rol alırlar.

Müşterilerin ürün ve beklentisine göre makina ve malzeme seçimi; proseslendirme ve reçete çıkarma; satış sonrası teknik destek; hatta zaman zaman müşteriye vibrasyonlu yüzey işleme sistemi kurarken fizibilite çalışması ve zaman yönetimi konusunda destek sağlarlar.

ATÖLYEDEKİ İŞÇİNİZ…

“İşin mutfağında olmak” özellikle teknik bilgi gerektiren sektörlerde oldukça önemlidir.

ZEGA, makine ve sarf malzeme üretiminin yanı sıra İstanbul tesisinde atölyeye de sahiptir. Müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda malzemelerine atölyemizde kendi ekibimizle proses uygulayarak istenilen sonuçları vermekteyiz.

Sürekli ve uzun süreli sözleşmelerle çalıştığımız müşterilerimiz olduğu gibi anlık çözüm bekleyen müşterilerimize de hizmet verebilmekteyiz. 

Ayrıca makine satın almak isteyen müşterilerimizin numunelerine de atölyelerimizde hemen reçete çıkarabilmekteyiz. Böylece sunduğumuz hizmetin provasını deneyimlemekteyiz.

ARGE EKİBİNİZ…

Sadece makine değil aynı zamanda sistem üretiyoruz. Üretim hattınızdaki ihtiyacınıza göre çeşitli makinalar, taşıyıcılar, aktarıcılar, eleme sistemleri vb ekipmanlar içeren yüzey işleme sistemlerini müşterilerimize özel dizayn ediyoruz.

Fabrikanıza yapacağınız yüzey işlem atölyesi yatırımınızda en az alan ve maliyeti yakalayabilmeniz için en verimli çalışabileceğiniz ekipmanları, kendi yerinizin ölçülerine göre yerleşim şeklini içeren teknik detaylı 3 boyutlu çizimleri sunmaktayız.

Karar verdiğiniz ürünleri satın almadan önce fabrikanızda yerleşimini görebilme olanağına sahipsiniz.

ULUSLARARASI İŞ ORTAĞINIZ…

ZEGA, Avrupa, Balkan Ülkeleri, Amerika ve Afrika kıtalarına ihracat yapmakta olup birçok ülkede çeşitli iş ortaklarıyla anlaşmalı çalışmaktadır.

İş ortaklarına teknik desteğin yanısıra çeşitli eğitim destekleri de sunmaktadır.

Siz de bayilik, iş ve çözüm ortaklığı düşünürseniz bizimle iletişime geçiniz.

WhatsappWhatsapp